top of page

POKOJE

Stylové apartmány s historickou a tajemnou atmosférou, přesto moderně a prakticky zařízené, Vám zpříjemní pobyt v centru města Lokte u Černé Věže.

Všechny pokoje jsou zařízené malými, ale praktickými kuchyněmi v moderním nerezovém stylu. K vaření Vám nebude nic chybět, najdete zde veškeré náčiní pro vaření na indukční desce, samozřejmě lednice, mikrovlnná trouba a pro pohodové snídaně či polední siesty je zde kávovar a varná konvice. Káva, čaj, sůl a cukr je vždy k dispozici zdarma a také máte k dispozici kuchyňský textil a potřeby k mytí použitého nádobí.

Spánek jako pro princeznu vytvoří útulné a pohodlné postele, kde pro Vás bude připraveno ložní prádlo. Pro miminka na vyžádání rádi připravíme dětskou postýlku včetně lůžkovin.

Každý apartmán má svou vlastní koupelnu s toaletou. Zde nachystáme základní toaletní potřeby jako je mýdlo, vlasový šampon s kondicionérem, toaletní papír, k dispozici je výkonný fén Parlux a samozřejmě zapůjčíme zdarma osušky, ručníky a koupelnovou předložku.

Obývací pokoje zajistí zábavu v podobě kabelové TV, kde je možné shlédnout pořady až týden zpět. Televizory jsou připojené k wifi, je možné sledovat filmové aplikace či sdílet mobil přes Airplay. Wifi je v celém domě zdarma.

POKOJ 1 (přízemí)

POKOJ 2 (vchod z přízemí, 1. patro) NOVINKA

POKOJ 3  (horní část domu, 2.patro)